Zadzwoń! +48 697 086 126   kontakt@ogrody-ingarden.pl   Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00
Adaptico
Zadzwoń +48 697 086 126

Usługi ogrodnicze Wrocław

Szukają Państwo wykonawcy usług ogrodniczych we Wrocławiu i okolicy? Skorzystajcie z naszej oferty! Jako doświadczona firma ogrodnicza, świadczymy kompleksowe usługi ogrodnicze dla klientów indywidualnych, biznesowy i instytucjonalnych.

Oferujemy szeroki zakres prac, o czym możecie przekonać się poniżej lub kontaktując się z nami telefonicznie lub przez wiadomość e-mail.

  • Kompleksowe usługi ogrodnicze
  • Konkurencyjne ceny usług
  • Krótkie terminy realizacji
  • Najwyższa jakość świadczonych usług

Skontaktuj się z nami

Nasze usługi

Projektowanie ogrodów

Jedną z naszych specjalizacji jest projektowanie ogrodów. Wrocław to duże miasto - zrealizowaliśmy tu wiele projektów ogrodów. Sprawdź ofertę na projektowanie ogrodu.

Zakładanie ogrodów

Jedną z naszych specjalizacji jest zakładanie ogrodów we Wrocławiu. Świadczymy kompleksową realizację ogrodów i zieleni publicznej.

Zakładanie trawników

Zakładanie trawników we Wrocławiu to nasza specjalność. Zakładamy trawniki z rolki i z siewu. Sprawdź ofertę na zakładanie trawników w miejscowości Wrocław!

Pielęgnacja trawników

Wśród gamy podstawowych usług świadczonych przez naszą firmę jest pielęgnacja trawników we Wrocławiu.

Nawadnianie ogrodu

Świadczymy kompleksowe usługi związane z nawadnianiem ogrodów we Wrocławiu i okolicy. Sprawdź nasze systemy nawadniania ogrodu!

Budowa tarasów

Naszą specjalnością jest budowa tarasów we Wrocławiu i okolicy. Oferujemy projekt i świadczymy kompleksowy montaż tarasów we Wrocławiu.

Pielęgnacja ogrodu

Zleć usługę pielęgnacji ogrodu we Wrocławiu i okolicy specjalistom z firmy InGarden Ogrody. Sprawdź naszą ofertę i realizacje!

Rewitalizacja ogrodów

Nie boimy się żadnych wyzwań! Rewitalizujemy ogrody z pomysłem!

Prace brukarskie

Świadczymy profesjonalne prace brukarskie na terenie Wrocławia i okolicy.

Przycinanie i wycinka drzew

Mamy wiedzę i doświadczenie w zakresie przycinania i wycinki drzew i krzewów!

Koszenie trawy

Z przyjemnością odciążamy naszych klientów ze wszystkich prac ogrodowych, w tym także z koszenia trawy!

Prace porządkowe

Zleć prace porządkowe w ogrodzie we Wrocławiu i okolicy specjalistom od pielęgnacji ogrodów - InGarden Ogrody. Sprawdź naszą ofertę na proste prace porządkowe!

Mała architektura ogrodowa

Zapewniamy kompleksowe usługi w obszarze małej architektury ogrodowej we Wrocławiu i okolicy.

Oświetlenie ogrodowe

Zamów projekt i montaż oświetlenia do ogrodu! Podświetlenie ogrodowe we Wrocławiu wdrożymy kompleksowo!

Pergole tarasowe

Dla klientów z Wrocławia i okolicy świadczymy montaż pergoli tarasowych.

Ogrodowe place zabaw

Budujemy funkcjonalne ogrodowe place zabaw, z których chętnie korzystają najmłodsi użytkownicy ogrodów.

Zadaszenie tarasów

Budujemy nie tylko solidne tarasy, ale także trwałe i funkcjonalne zadaszenie do nich.

Inwentaryzacja zieleni

Znamy się na roślinach jak mało kto. Wiedzę tę wykorzystujemy do inwentaryzacji zieleni naszych klientów.

Usługi ogrodnicze we Wrocławiu od InGarden

Ogrodnictwo jest bardzo szerokim zagadnieniem. Najważniejsze w ogrodzie jest to, co żywe: drzewa, krzewy, byliny, trawniki. Dlatego też tak istotna jest wiedza z tego właśnie zakresu. Jak projektować, jak realizować i jak dbać o ogrody, żeby to, co w ogrodzie żywe, żyło pełnią życia. Aby było to możliwe, trzeba posiadać wiedzę z zakresu doboru roślinnego - budowania odpowiedniego sąsiedztwa dla roślin. Sąsiedztwo to stanowią zarówno inne rośliny, jak również wszystkie elementy ogrodowej architektury.

Wokół zaprojektowanych roślin budujemy całą infrastrukturę i architekturę ogrodową: systemy automatycznego nawadniania, oświetlenie, ciągi komunikacyjne, tarasy, pergole, place ogrodowe, domki narzędziowe, place zabaw. Ogrodnictwo to w końcu wiedza z zakresu pielęgnacji roślin: jak i kiedy rośliny nawozić, podlewać, przycinać, jakie stosować opryski, aby ogród nie chorował.

Korzystając z naszych usług we Wrocławiu i w jego okolicach, mogą mieć Państwo zaufanie, że na każdym z etapów tworzenia ogrodu: od projektu, przez realizację, aż po opiekę nad ogrodem, współpracują Państwo z doświadczoną firmą, która dba zarówno o wysoki poziom realizacji zlecenia, jak i kultury i komunikacji podczas jego trwania.


Skontaktuj się z nami!

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.