Zadzwoń! +48 697 086 126   kontakt@ogrody-ingarden.pl   Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00
Adaptico
Zadzwoń +48 697 086 126

Budowa tarasu Wrocław

Taras w ogrodzie stanowi miejsce, gdzie ogród łączy się z domem. Dobrze zaprojektowany i wykonany taras podkreśla zarówno walory estetyczne ogrodu, jak i domu. Spędzając na nim czas z rodziną i przyjaciółmi, można w pełni cieszyć się posiadanym ogrodem. Budujemy tarasy z różnych materiałów, od ekonomicznych desek przez średniej klasy deski z modrzewia syberyjskiego aż do desek z drewna egzotycznego. Tarasy z drewna tworzą niepowtarzalny, przytulny klimat w ogrodzie i dają wspaniałe odczucia dotykowe. Wykonujemy również tarasy z modnego w ostatnim czasie kompozytu, którego niepodważalną zaletą jest trwałość oraz bezobsługowość. 

  • Profesjonalna budowa tarasów
  • Odpowiednia wiedza i doświadczenie
  • Usługi realizowane od A do Z
  • Najwyższa jakość świadczonych usług

Warto z nami skonsultować wybór materiału, tak aby znaleźć złoty środek między jakością, ceną i walorami estetycznymi. Trzeba również pamiętać, że wybór materiału oraz koloru tarasu musi stanowić estetyczną jedność z domem i ogrodem. Przy budowie tarasu z uwagą pochodzimy do odpowiedniego przygotowania podbudowy. Tarasy, w zależności od ich specyfikacji oraz od właściwości podłoża, budujemy bądź na bloczkach fundamentowanych osadzonych na zgęszczonym tłuczniem podłożu i wzmocnionych betonem, bądź na punktowych wylewkach betonowych. Gwarantuje to, że tarasy będą trwałe i nie będą się wypaczać, co dzieje się w przypadku złego przygotowania podbudowy. 
Formularz kontaktowy


InGarden Michał Lassota

ul. Motylkowa 24/6
52-200 Wysoka
NIP: 8811464157
REGON: 369245885


Telefon

+48 697 086 126


E-mail

kontakt@ogrody-ingarden.pl
  Czytaj więcej


Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@ogrody-ingarden.pl lub do najbliższego biura InGarden Michał Lassota. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z InGarden Michał Lassota. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjnaAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest InGarden Michał Lassota. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.