Zadzwoń! +48 697 086 126   kontakt@ogrody-ingarden.pl   Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00
Adaptico
Zadzwoń +48 697 086 126

Mała architektura ogrodowa Wrocław

Oferujemy projektowanie i wykonanie elementów małej architektury ogrodowej we Wrocławiu i w okolicznych miejscowościach. Realizujemy zlecenia dla wszystkich typów inwestorów, od prywatnych, przez firmy, po instytucje samorządowe i państwowe. Zapraszamy do współpracy! 

 • Indywidualny projekt
 • Krótkie terminy realizacji
 • Wdrożenie od A do Z
 • Najwyższa jakość świadczonych usług

Projektowanie i montaż małej architektury ogrodowej we Wrocławiu

Szukają Państwo sposobu na ożywienie swojego ogrodu? Doskonale trafiliście. Zajmujemy się projektowaniem i montażem elementów małej architektury ogrodowej we Wrocławiu i okolicy. Zapewniamy kompleksowe usługi, od koncepcji po realizację.

Tym, co wyróżnia nas na tle lokalnej konkurencji, jest przede wszystkim zespół ekspertów, którzy na życzenie naszych klientów projektują unikalne elementy małej architektury ogrodowej. Są one każdorazowo dopasowane do stylu ogrodu oraz Państwa indywidualnych potrzeb. Do realizacji zleceń używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, które charakteryzują się trwałością i estetycznym wyglądem. Nasi monterzy szybko i sprawnie instalują wybrane elementy, dbając o każdy szczegół.

Realizujemy:

 • altany,
 • domki ogrodnicze,
 • elementy wodne (fontanny, małe stawy, oczka wodne),
 • małe mostki,
 • ogrodzenia dekoracyjne,
 • pergole,
 • tarasy i
 • inne.

Przykładowe realizacje

Poniżej znajdą Państwo galerię zdjęć małej architektury ogrodowej zaprojektowane i zamontowane przez specjalistów z InGarden.
Formularz kontaktowy


InGarden Michał Lassota

ul. Motylkowa 24/6
52-200 Wysoka
NIP: 8811464157
REGON: 369245885


Telefon

+48 697 086 126


E-mail

kontakt@ogrody-ingarden.pl
  Czytaj więcej


Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@ogrody-ingarden.pl lub do najbliższego biura InGarden Michał Lassota. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z InGarden Michał Lassota. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjnaAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest InGarden Michał Lassota. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.