Zadzwoń! +48 697 086 126   kontakt@ogrody-ingarden.pl   Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00
Adaptico
Zadzwoń +48 697 086 126

Pielęgnacja ogrodu Wrocław

Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie pielęgnacji ogrodów we Wrocławiu i okolicy, zapewniając kompleksową opiekę nad roślinnością wokół Państwa posiadłości. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, doświadczonym zespołem ogrodników oraz odpowiednią wiedzą, dzięki którym efekt naszej pracy będzie cieszył zmysły przez cały rok.

 • Profesjonalna pielęgnacja ogrodów
 • Odpowiednia wiedza i doświadczenie
 • Usługi realizowane od A do Z
 • Najwyższa jakość świadczonych usług

Pielęgnacja ogrodów Wrocław - nasza oferta

Świadczymy kompleksowe usługi pielęgnacji i utrzymania ogrodów we Wrocławiu i okolicy. Ich zakres dostosowujemy do Państwa potrzeb i oczekiwań. Możemy pomóc między innymi w takim zakresie jak:

 • przycinanie drzew i krzewów, aby zachować zdrowy wygląd roślin i zapobiegać nadmiernemu ich rozrastaniu się;
 • pielęgnacja rabat kwiatowych w celu wspierania zdrowego rozwoju roślin i intensywności kwitnienia;
 • sadzenie nowych roślin i drzew, tworząc zróżnicowany i atrakcyjny krajobraz;
 • nawożenie i poprawa struktury gleby między innymi poprzez wertykulację, aerację i piaskowanie;
 • koszenie trawników, zapewniając równomierny wzrost trawy i estetyczny wygląd;
 • porządkowanie terenu ogrodu, w tym regularne grabienie liści oraz sprzątanie gałęzi i innych odpadków ogrodowych;
 • prowadzenie oprysków w celu zwalczania szkodników i chorób roślin;
 • konserwacja systemów nawodnienia;
 • przygotowanie ogrodu do zimy, w tym okrywanie roślin w celu zapobiegnięcia ich uszkodzeniom przez mróz;
 • prace ogrodowe wykonywane zimą (skuwanie lodu, usuwanie sopli, otrzepywanie roślin z nadmiaru śniegu).

InGarden - firma od pielęgnacji ogrodów we Wrocławiu

InGarden to legalnie działająca polska firma ogrodnicza, która specjalizuje się w zakładaniu i pielęgnacji ogrodów we Wrocławiu i okolicach. Na rynku usług ogrodniczych istniejemy nieprzerwanie od 2018 roku. Pielęgnujemy ogrody prywatne tereny zielone firm i instytucji. W zakresie pielęgnacji ogrodów usługi świadczymy zarówno w formie interwencyjnej, jak i przyjmujemy stałe zlecenia (abonament).

W pierwszym przypadku usługa dotyczy jednorazowej pielęgnacji, która ma na celu doprowadzenie ogrodu do pożądanego wyglądu. W końcu wieloletni, niekontrolowany wzrost roślin skutkuje zbytnim zagęszczeniem rabat i tłumieniem jednych gatunków roślin przez inne. Wizyty interwencyjne wyznaczane są również porami roku. Nie tylko wiosną i latem, ale również podczas jesieni rośliny na rabatach wymagają specyficznych dla danego okresu zabiegów oraz stosowania prawidłowych nawozów oraz oprysków.

Usługi abonamentowe to najskuteczniejsza forma zadbania o ogród. W zależności od potrzeb klienta i od specyfiki ogrodu, liczba wizyt może zaczynać się od 1, a kończyć nawet na 8 w miesiącu. Zyskuje się wówczas nie tylko stałą opiekę oraz kontrolę nad roślinami i trawnikiem, ale również wszystkie sezonowe zabiegi, za które zazwyczaj trzeba płacić niezależnie.

Pielęgnowane przez nas ogrody

Poniżej prezentujemy wybrane ogrody, których pielęgnacją zajmują się nasi ogrodnicy. 

 
Formularz kontaktowy


InGarden Michał Lassota

ul. Motylkowa 24/6
52-200 Wysoka
NIP: 8811464157
REGON: 369245885


Telefon

+48 697 086 126


E-mail

kontakt@ogrody-ingarden.pl
  Czytaj więcej


Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@ogrody-ingarden.pl lub do najbliższego biura InGarden Michał Lassota. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z InGarden Michał Lassota. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjnaAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest InGarden Michał Lassota. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.