Zadzwoń! +48 697 086 126   kontakt@ogrody-ingarden.pl   Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 17:00
Adaptico
Zadzwoń +48 697 086 126

Pielęgnacja trawnika Wrocław

Kompleksowa pielęgnacja trawników we Wrocławiu i okolicy to specjalność naszej firmy. Doświadczeni ogrodnicy z InGarden są gotowi by wszystkie zabiegi agrotechniczne przeprowadzić w odpowiednim terminie, w prawidłowy sposób i użyciem profesjonalnego sprzętu ogrodniczego. Usługi realizujemy dla klientów indywidualnych, firm i instytucji samorządowych. 

 • Kompleksowa pielęgnacja trawników
 • Doświadczeni ogrodnicy
 • Profesjonalny sprzęt ogrodniczy
 • Najwyższa jakość świadczonych usług

Pielęgnacja trawników z InGarden

Trawnik tworzy swoisty ekosystem. Zrozumienie jak działa, jest podstawą skutecznej opieki nad nim. Nawozy, które wpływają pozytywnie na jeden trawnik, nie przynoszą oczekiwanego efektu na innym. Podlewane tak samo trawniki, potrafią wyglądać zupełnie inaczej. Dlaczego tak się dzieje? 

Naszym zadaniem, jako firmy ogrodniczej zajmującej się opieką nad trawnikami, jest poznanie uwarunkowań, które decydują o procesach zachodzących w trawniku i wpływających na jego wygląd. Celem jest stworzyć skuteczny system nawożenia, podlewania i stosowania zabiegów agrotechnicznych, które pozwolą na cieszenie się zielonym i zdrowym trawnikiem przez cały rok. Zajmujemy się też kompleksowymi regeneracjami trawników.

W ramach pielęgnacji trawników przeprowadzamy następujące działania i zabiegi:

 • badamy fizykochemiczne właściwości gleby (na tej podstawie określamy, czego potrzeba trawnikowi),
 • dobieramy odpowiednie nawozy oraz inne produkty pozwalające lepiej rozwijać się trawnikowi (mączka bazaltowa, zeolit, humus), 
 • prowadzimy opryski prewencyjne i interwencyjne przeciwko chwastom, mchom, chorobom i szkodnikom trawnika, 
 • prowadzimy nawożenie dolistne (dzięki temu trawa szybciej i skuteczniej jest w stanie przyswoić składniki odżywcze i zregenerować się).

Zabiegi agrotechniczne

W ramach pielęgnacji trawników naszych klientów z Wrocławia i okolicy wykonujemy następujące zabiegi agrotechniczne:

 • koszenie trawy,
 • wertykulacja,
 • aeracja,
 • piaskowanie,
 • lawn leveling,
 • nawożenie roślin (posypowe i dolistne).

Efekty pielęgnacji trawników przez InGarden

Poniżej znajdą Państwo zdjęcia prezentujące działania podejmowane przez naszych ogrodników w zakresie pielęgnacji trawników oraz finalne efekty tychże działań.
Formularz kontaktowy


InGarden Michał Lassota

ul. Motylkowa 24/6
52-200 Wysoka
NIP: 8811464157
REGON: 369245885


Telefon

+48 697 086 126


E-mail

kontakt@ogrody-ingarden.pl
  Czytaj więcej


Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@ogrody-ingarden.pl lub do najbliższego biura InGarden Michał Lassota. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym z InGarden Michał Lassota. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjnaAdministratorem Pani/Pana danych osobowych jest InGarden Michał Lassota. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.

Bądź na bieżąco

Otrzymuj regularnie ciekawe artykuły i informacje na temat bezpieczeństwa pracy oraz jego wpływu na efektywność. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi.