O firmie

InGarden to grupa współpracowników, której członkowie - projektanci i wykonawcy projektów - oprócz sprawdzonych pomysłów starają się wprowadzać do ogrodów również niestandardowe rozwiązania. Pragniemy, aby nasi Klienci czuli się komfortowo na każdym etapie procesu realizacji ogrodu, dlatego dokładamy starań, aby udzielać wszelkich informacji i wsłuchiwać się we wszystkie uwagi. Takie nastawienie pozwala nam już od kilku lat gromadzić doświadczenia, dzięki którym Państwa ogród może uzyskać niepowtarzalny charakter. Działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego, jednakże większość naszych prac prowadzimy na terenie Wrocławia oraz w jego okolicach.

Jak pracujemy?

Pierwszym etapem jest zawsze ustalenie, czego dotyczyć będzie zlecenie. Przyjeżdżamy do Państwa, aby obejrzeć ogród - w przypadku pielęgnacji lub przebudowy, lub teren wokół domu – w przypadku budowania ogrodu od podstaw. Dokonujemy szczegółowych pomiarów terenu, a w przypadku istniejących ogrodów również inwentaryzacji roślin. W fazie projektowania staramy się wsłuchiwać w Państwa potrzeby i spełniać oczekiwania. Następnie podajemy szczegółową wycenę prac i materiałów tak, aby na każdym etapie realizacji wiedzieli Państwo, za co płacą. Wszelkie zmiany w realizacji, które wymagają korekty kosztorysu, są wcześniej ustalane. Po akceptacji projektu i kosztorysu, przechodzimy do etapu realizacji. Podajemy orientacyjny termin zakończenia prac, który może podlegać zmianie z powodu wystąpienia uciążliwych warunków atmosferycznych, np. przy kilkudniowych opadach deszczu. Po zakończeniu prac wspólnie z Państwem dokonujemy weryfikacji zrealizowanego projektu. W razie zgłoszonych zastrzeżeń ustalamy wspólnie zakres niezbędnych poprawek, które niezwłocznie wykonujemy.

Dlaczego my?

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą. Zlecenia przyjmujemy w odpowiedzialny sposób: podajemy realistyczny termin zakończenia prac, by niepotrzebny pośpiech nie zaważył na jakości wykonywanych prac; gdy realizujemy projekt, jesteśmy skoncentrowani tylko na nim. Wychodząc z założenia, że spełnienie oczekiwań i precyzyjna realizacja projektu wymagają dobrej komunikacji, na każdym etapie pracy pozostajemy z Państwem w stałym kontakcie. Dzięki posiadaniu własnego sprzętu oraz osobistemu zaangażowaniu w prace, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

Powered by Quick.Cms | Implementation ProjektGraficzny.com